Csoportbeosztás az Árpád Fürdőben 2019. szeptember

Kedves Tagok,  Szülők!

 

Befejeződtek a nyári korosztályos országos bajnokságok. Gratulálunk Minden résztvevőnek!

A szeptember új úszóévad, ami  változásokat is hoz a csoportok összetételében.

Az elmúlt úszóévadban teljesített edzés munka, edzés látogatottság , versenyeredményei alapján lettek a csoportok összeállítva.  Próbáltunk Mindenkinek a megfelelő helyét megtalálni, ahol jól tud dolgozni és eredményes munkát tud végezni.

Végleges beosztás a csütörtöki Elnökségi ülés után lesz.

Csütörtöki Elnökségi ülésen személyi kérdésekben (edző) nem született határozat.

Árpád Fürdőben a következő beosztás:

Árpád Fürdő

 

úszás délutáni  időpontok

 

1. csoport

 

16-18

 

2. csoport

 

14,30-16,30

 

3. csoport

 

14-16

 

4 csoport

 

16,30-17,45

 

  1. csoport:   16-18  
         
1. Ancsin Zsófia  2003    
2. Bartyik Bianka 2004    
3. Bondár Lilla 2004    
4. Csuvarszki Donát                              
5. Fazekas Máté   próbaidős  
6. Forgó Luca 2004    
7. Horváth Balázs                    2003    
8. Kovács Balázs                     2005    
9. Kovács Martin Mór   próbaidős  
10. Nagy Domonik Donát          2004    
11. Ombódi Nándor                   2004    
12. Ragályi Zsuzsanna 2004    
13. Sipaki Csenge 2006    
14. Sipaki Zsombor                 2002    
15. Szabó János                   2004    
16. Szász Anna 2005    
17. Szűts Bojána 2004    
18. Tóth Péter                           2003    
         
         
  II. csoportom:   14,30-16,30
         
1. Arányi Alexandra 2006    
2. Asztalos Antónia 2008    
3. Balázs Krisztián                  2006    
4. Dér Máté 2007    
5. Gulyás Fanni 2005   próbaidős
6. Gyebnár Attila 2007    
7. Károlyi Zsófi  2006    
8. Koncz András 2007    
9. Nagy-Benedek Olivér 2008    
10. Petróczki Zsombor         2008    
11. Reisz Dániel                        2006    
12. Reisz Nándor 2008    
13. Szabó Simon 2006   próbaidős
14. Szász Máté                       2007    
15. Uhrin Anna 2006    
16. Ulrich Noémi 2007    
17. Zsilinszki Orsolya      
  Hrabovszki Lara 2004    
 
Láng Levente ??? 2006
     
         
         
  III.  csoportja:   14-16   
         
1. Balázs Noémi 2008    
2. Boriszov Szofi 2008    
3. Dalmadi Emma 2008    
4. Endrényi Lara 2007    
5. Hugyecz Lara 2008    
6. Kiss Zsófia 2008    
7. Megyeri Zsombor 2007    
8. Mézes Virág 2009    
9. Molnár Hanna 2008    
10. Nagy- Benedek Izabell 2010    
11. Perza Berta 2010    
12. Rácz Hanna 2008    
13. Rozek Petra 2008    
14. Szabó Milán 2009    
15. Szilágyi Csenge 2009    
16. Takács Botond 2009    
         
  tartalék      
  Petrovszki Rézi 2009    
         
  IV. csoport   16,30-17,45  
         
         
1. Asztalos Alexandra 2010    
2. Bohus János 2009    
3. Bondár Bálint 2011    
4. Gárgyán Laura 2010    
5. Gúti Csinszka 2010    
6. Gyebnár Balázs 2010    
7. Hankó Szilvia 2009    
8. Kéri Dávid 2011    
9. Kiss Péter 2010    
10. Klokocs Kata 2010    
11. Klokocs Klára 2010    
12. Lantos Balázs 2010    
13. Mázor Milán 2010    
14. Mészáros Márton 2011    
15. Nagy Szabolcs 2009    
16. Paluska Viktor 2009    
17. Párzsa Leon 2010    
18. Pelle Luca 2010    
19. Reisz Hédi 2011    
20. Somogyi Alíz 2010    
21. Vándor Hanna 2009    
22. Vasas Vivien Gréta 2010